🇩🇪 hier für die Deutsche Version klicken 🇩🇪
🇬🇧 click here for the english version 🇬🇧
🇷🇺 нажмите здесь для просмотра русской версии 🇷🇺
🇺🇦 натисніть тут для перегляду російської версії 🇺🇦


Резюме виконання

Ми плануємо план миру для України. Основна думка: Україна продає територію Росії за справедливу ціну, як Росія продала Аляску США. Інші міркування щодо мирних планів див. у time та euromaidanpress.

Аналіз проблеми

Ніхто не може виграти цю війну. Чим довше вона триває, тим більше втрачають усі сторони:

Ускладнення

– Україна може дати відсіч Росії, але ніколи не зупинить російську агресію. Росія завжди зберігає можливість нав’язати Україні терор. - Росія має ядерну зброю, а це означає, що на відміну від нацистсько-німецької війни 1939-1945 років, ця проблема не може бути вирішена світовою коаліцією за допомогою третьої світової війни, тим більше що Китай не дає Росії розвалитися під західними санкціями. - Російський народ, схоже, підтримує війну як наслідок десятиліть пропаганди і, схоже, не має великого впливу у жодному разі

Як наслідок

З цього випливає, що конфлікт увічнюється, і найімовірнішим результатом є продовження війни, продовження страждань, продовження санкцій, погіршення кліматичної кризи. З 2014 року ми бачимо, що ця війна триватиме вічно без належного вирішення конфлікту. І всі експерти вважають, що нескінченний конфлікт - найімовірніший результат: німецький ISPK, Інститут вивчення війни, див. також ukraine-conflict-updates та [criticalthreats. org] (https://www.criticalthreats.org/analysis/ukraine-conflict-updates#UkraineConflictUpdates). Інші джерела: (Університетський коледж Лондона)[https://www.ucl.ac.uk/news/2022/mar/war-ukraine-ucl-academics-provide-expert-comment-and-updates], Королівський коледж Лондона, Кембриджський університет, [Оксфордський університет] (https://www.ox.ac.uk/search?query=ukraine).

Рішення

Існує лише одне рішення цієї дилеми: Україна продає окуповану територію Росії за справедливу ціну, а Росія виплачує репарації за збитки від війни. Це має такі переваги:

Деталі (проект)

Ми припускаємо такі деталі такого мирного плану

Ціноутворення - справедлива ціна за територію означає оцінку території, включаючи всю інфраструктуру, такою, якою вона була до того, як Росія її знищила - справедлива ціна репарацій включає всі витрати на війну для України: вартість військових операцій, витрати на відновлення всієї зруйнованої інфраструктури. так, вартість на душу вбитих та вартість на душу поранених

Російське володіння новою територією відкладається, а санкції проти Росії залишаються чинними до. - Росія виплатила всі свої борги, рішення про це ухвалює трастовий комітет у Швейцарії - всі підозрювані у військових злочинах були відправлені до Гааги або назавжди покинули Росію або померли, рішення про це знаходиться в Гаазі

Виняток із цих санкцій складають - російський експорт енергоносіїв та сировини, за рахунок якої оплачуються російські борги - імпорт в Росію технологій, за допомогою яких створюється масштабна інфраструктура відновлюваної енергетики та відновлюваних джерел енергії (за винятком військових об’єктів подвійного призначення)

Всі платежі за російські енергоносії та експорт сировини до країн, проти яких запроваджено санкції, здійснюється через трастовий комітет у Швейцарії. Грошовий потік ділиться на три відсоткові частини відповідно до угоди про мирний план - одна частина надходить до України - частина йде на оплату імпорту технологій поновлюваної енергії через швейцарський трастовий комітет - одна частина прямує до Росії

Угоди про членство в Альянсі - Росія приймає те, що Україна стає членом ЄС: з перспективою на власне відновлене майбутнє це не є ниточкою для Росії - Україна погоджується не вступати до НАТО: після успішної боротьби з Росією та з новим масивним грошовим потоком, який замінює її військові витрати, вона не потребує НАТО.

Рекомендовані подальші угоди - для запобігання громадянській війні на новій території ми рекомендуємо, щоб Росія купувала лише ті території, де вона очікує, що на чесному референдумі жителі проголосують за Росію - для прискорення процесу рецивілізації ми рекомендуємо, щоб Росія підкорилася юрисдикції Гааги та видала до Гааги підозрюваних у військових злочинах. Те саме стосується і США.

Чому Україна має погодитись?

Чому Росія має погодитись?

Чому Путін має погодитись?

Чому Зеленський має погодитись?

Чому він не повинен? Бо деяким українцям може не сподобатися ідея продажу території Росії? Вимагайте розумну ціну та забезпечте всім переміщеним особам адекватну компенсацію. Такий герой, як Зеленський, не має боятися наступних виборів! Навіть якщо його не буде обрано, його пам’ятатимуть вічно як рятівника України.

Чому ООН має підтримати це?


PeacePlanForUkraine by Dr. Jens Oehlschlägel is licensed under CC BY-SA 4.0


Слава Україні!


Copyright © 2020 Dr. Jens Oehlschlägel - All rights reserved - TermsPrivacyImpressum